Dom Wołomin
Wołomin, mazowieckie
- 1 450 000 zł
- 212,62 m²
- 6 819,68 zł/m²
Elżbieta Sawicka
Skontaktuj się
Dom Wołomin
Wołomin, mazowieckie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Dom Wołomin
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 450 000 zł 212,62 m² 6 819,68 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
bliźniak
7
455 m²
na podjeździe
2011
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
7Powierzchnia działki:
455 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2011Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 450 000 zł (6 819,68 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: kwiecień 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 212,62 m², 7 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2011
- technika budowy: mieszana; materiał budowy: inne; pokrycie dachu: papa
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 455 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (4 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LOCO Real Estate, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 709/464/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wołomin, wołomiński, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Wołominie. Nieruchomość możliwa do zaaranżowania na cele komercyjne np. działalność medyczną jak również dla rodziny.
ROZKŁAD
Poziom I: otwarta przestrzeń (obecnie pełni funkcję recepcji), kuchnia (obecnie pomieszczenie socjalne), przestronny schowek gospodarczy, 2 łazienki, 3 pokoje. (...)