Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z tarasem Wołomin - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szosa Jadowska

Wołomin,mazowieckie

1 950 000 zł350 m² 5 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu zabudowaną nieruchomość gruntową położoną na terenie powiatu wołomińskiego. Zabudowa w postaci domu jednorodzinnego 350 m2 składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szosa Jadowska

Wołomin,mazowieckie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu znajdującego się w Wołominie. Przestronny, dwupiętrowy dom został wybudowany w 1998, a rozbudowany w 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 400 000 zł130 m² 10 739,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130,36 m2 usytuowana na zagospodarowanej działce o powierzchni 231 m2. Na parterze znajduje się toaleta oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Partyzantów,Wołomin

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę dom piętrowy w Wołominie przy ul. Lipińskiej niedaleko ul. Sikorskiego. Działka około 1400 m2 z drzewami owocowymi i krzewami ozdobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

1 040 000 zł126 m² 8 253,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom jednorodzinny w Lipinkach, powiat wołomiński Bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 126,86 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

1 250 000 zł500 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 455 m2. Dom z dużym potencjałem, lokalizacja przy głównej drodze, możliwość wykorzystania do różnego rodzaju działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Niepodległości

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

1 249 000 zł160 m² 7 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Centrum,Wołomin

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom do zamieszkania (jako kwatery dla pracowników lub jako siedziba firmy). Do wynajęcia dom dwupiętrowy ( 4 kondygnacje - piwnica, parter i 2 piętra) o powierzchni 300 m2. W domu dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sikorskiego

Wołomin,mazowieckie

1 250 000 zł172 m² 7 267,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w centrum Wołomina. Dom o powierzchni 170 mkw na działce 800 mkw. Na dole salon 25 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sławek-Nowa Wieś,Wołomin

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Przestronny dla rodziny blisko Stacji pkp,pełna infrastruktura Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Partyzantów,Wołomin

2 250 000 zł321 m² 7 004,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy, wolnostojący o powierzchni całkowitej 321,20 m2 (pow. użytkowej 207,6 m2) z poddaszem nieużytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

990 000 zł203 m² 4 876,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Interesują Cię tereny zielone? Szukasz większej przestrzeni poza miastem z dobrym dojazdem do Warszawy? Cenisz sobie prywatność i wygodę, a budowa domu jest dla Ciebie zbyt dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim o pow. użytkowej ok. 120 m2 usytuowany na działce w kształcie przybliżonym do prostokąta o powierzchni ok. 220 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Sławek,Wołomin

1 200 000 zł166 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:538 m²

Energooszczędny, gotowy dom do wprowadzenia! Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjny energooszczędny dom na sprzedaż o pow. użytkowej 116 m 2 wraz z poddaszem do wykończenia - 50 m2 według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Laskowa

Sławek,Wołomin

1 200 000 zł167 m² 7 198,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany w Wołominie przy ul. Laskowej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji Wołomina w okolicach ulicy Wiosennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołomin

Wołomin,mazowieckie

950 000 zł153 m² 6 217,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w stylu Hampton, czyli letniskowych domów Nowojorskiej elity. Oferowana jest połowa domu z 2016 r. w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

880 000 zł135 m² 6 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w rynku wtórnym w miejscowości Wołomin pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

895 000 zł203 m² 4 408,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

895 000 zł163 m² 5 490,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wołomin

Wołomin,mazowieckie

595 000 zł134 m² 4 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment środkowy W nowej inwestycji w wołominie Inwestycja ta jest realizowana na bardzo dużej i przestrzennej działce, a każdy z 24 budynków będzie miał wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szosa Jadowska

Wołomin,mazowieckie

595 000 zł119 m² 5 003 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment skrajny W nowej inwestycji w wołominie Inwestycja ta jest realizowana na bardzo dużej i przestrzennej działce, a każdy z 24 budynków będzie miał wydzieloną geodezyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wołomin

Wołomin,mazowieckie

595 000 zł119 m² 5 003 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wołomin

Wołomin,mazowieckie

595 000 zł134 m² 4 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 400 000 zł368 m² 3 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący na obszernej działce zasiedlony w 2000 roku. Na wysokim parterze salon z wyjściem na taras o powierzchni 60 m2, kuchnia z jadalnią i wyjściem na kolejny taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

813 750 zł105 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołomin pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

1 012 500 zł135 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

843 750 zł105 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

1 012 500 zł135 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Wołomin,mazowieckie

670 000 zł750 m² 893,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący w cichej okolicy blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

610 000 zł160 m² 3 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Dom piętrowy na działce w pełni uzbrojonej o pow 1307m.kw z mozliwością budowy drugiego budynku obok.Cicha spokojna dzielnica.Wszędzie blisko także do wylotu na Warszawę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Niepodległości

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

420 000 zł217 m² 1 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w stanie surowym otwartym w Wołominie 217,4 m. przy ul. al. Niepodległości. Dwie pełne kondygnacje + duży strych do zagospodarowani. Garaż w bryle budynku. Działka 660 m.Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny,do zamieszkania ,pod Warszawą. Dom jest położony na dużej zadrzewionej działce (piekny ogród). Posiada taras, garaż , piwnicę, strych. Dom idealny dla 4-6 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Wołomin,mazowieckie

1 900 000 zł272 m² 6 985,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Perełka na szczycie. Dom jest bardzo praktyczny wszystkie pomieszczenia są ogrzewane grawitacyjnie z kominka lub tradycyjnie. Salon został zaprojektowany tak aby można było wejśc do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Akacjowa

Wołomin,mazowieckie

2 500 000 zł617 m² 4 051,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 714 m²

Doskonała lokalizacja domu blisko centrum Warszawy (25 km). Do szkół i sklepów 3 minuty, do C.H. "Targówek" i "M1" 15 minut, do trasy S-8 ( 5 minut) jazdy samochodem. Tereny rekraacyjne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym w Majdanie ok. 3-4 km od Wołomin-Słoneczna. Dobre połączenie do Wołomina. W okolicy (600 m) szkoła podstawowa, kościół, dwa sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

pow. działki około 1000m2 pow domu około 180 m2 Budynek 6letni ocieplony w cicho położonym terenie gaz, woda , szambo ( możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

595 000 zł204 m² 2 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Bardzo ładny dom wolno-stojący w bardzo dobrym standardzie wykończenia na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Pkp 1600m, autobus 800m. W pobliżu sklep i szkoła. Lokalizacja z mapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Wołomin,mazowieckie

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom położony w bardzo ładnej okolicy, przy lesie, gruntonie wyremontowany w 2007 roku, urządzony solidnie, nowoczenśnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Wołomin,mazowieckie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

W na cichej, spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sikorskiego

Wołomin,mazowieckie

200 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia na kwatery pracownicze lub dla Rodziny. Na parterze duży pokój, łazienka, kuchnia z jadalnią, piwnica. Na piętrze cztery pokoje, łazienka, garderoba z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Wołomin,mazowieckie

200 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący