Działka budowlana Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • 1 380 000 zł
  • 2 300 m²
  • 600 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Babicka

Skontaktuj się

Działka budowlana Wołomin

Wołomin, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 380 000 zł

2 300 m²

600 zł/m²

Działka budowlana Wołomin

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 380 000 zł 2 300 m² 600 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 380 000 zł (600 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 2 300 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 58m; szerokość: 40m; zalesiona
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2300 m, położona w jednej z najbardziej prestiżowej części Wołomina na wzniesieniu, które zapewnia przestrzeń, prywatność i piękne otoczenie zieleni.
Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową z podwyższonymi wymogami ekologicznymi, co czyni ją idealnym miejscem dla osób ceniących nowoczesne, energooszczędne i harmonijne życie blisko natury. (...)

Agent

Edyta Babicka

692 847...

692 847 170

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edyta Babicka

692 847...

692 847 170

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edyta Babicka

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości