Lokal użytkowy, ul. Kościelna

Kościelna, Wołomin, mazowieckie

  • 49,99 zł/m²
  • 120 m²
  • 5 999 zł

Zdjęcie

Karolina Kornato...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Kościelna

Kościelna, Wołomin, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

49,99 zł/m²

120 m²

5 999 zł

Lokal użytkowy, ul. Kościelna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

49,99 zł/m² 120 m² 5 999 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 999 zł (49,99 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 120 m²; stan: do odświeżenia
  •   witryna
  • Rozkład lokalu: piętro 0
  • Budynek: apartamentowiec
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1030/19413/OLW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 120 m², położony przy ul. Kościelnej w Wołominie - jednej z głównych ulic prowadzących prosto do Placu 3 Maja. Lokal cechuje się dużą widocznością, co zapewnia świetny kontakt z potencjalnymi klientami. Lokal idealnie nadaje się pod: -serwis (rowerowy, komputerowy, RTV/AGD lub inne), -gabinet lub studio usługowe (fizjoterapia, kosmetyka, masaże), -biuro lub pracownię, -sklep specjalistyczny lub punkt odbioru dla sklepu internetowego. (...)

Agent

Karolina Kornatowska

570 988...

570 988 955

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Kornatowska

570 988...

570 988 955

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości