Serce 0 Ulubione

Mieszkania Wołomin Osiedle Centrum

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

499 000 zł50,46 m² 9 889,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację i funkcjonalny układ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 863 zł38,53 m² 13 155,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja obejmująca nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek z zaledwie 39 mieszkaniami, zlokalizowany w atrakcyjnej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Wołomin

716 663 zł59 m² 12 063 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja obejmująca nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek z zaledwie 39 mieszkaniami, zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Wołomin

512 360 zł39 m² 13 297,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje kameralny, trzykondygnacyjny budynek, obejmujący jedynie 39 zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Wołomin

771 652 zł59 m² 12 988,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Wołomin

439 000 zł37 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Wołomin. .centrum miasta. Pokój Z kuchnią -36.80M2. Balkon. Piwnica. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym W cenie. Ładne mieszkanie w Wołominie (36,80m2). Teren ogrodzony. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Centrum,Wołomin

383 000 zł48 m² 7 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie 48 m - Wołomin, 3 piętro, balkon, 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim bloku z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipińska

Centrum,Wołomin

889 000 zł113 m² 7 867,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam przestronne dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na zamkniętym osiedlu przy ul. Lipińskiej. Na pierwszym poziomie (58m2) znajduje się duży salon z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wołomin

Centrum,Wołomin

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z35m2 w bloku, balkon, parter.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij