Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Wołomin - Sprzedaż i wynajem

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wołomin,mazowieckie

430 000 zł58 m² 7 374,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentuję jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane centralnej części Wołomina, które idealnie nada się dla rodziny, osoby starszej lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińska

Wołomin,mazowieckie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Bez pośrednika Do sprzedania przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m2 w Wołominie przy ulicy Lipińskiej, usytuowane na 7 piętrze w 11 piętrowym bloku wybudowanym w 1978 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińska

Wołomin,mazowieckie

250 000 zł31 m² 8 090,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 w Wołominie przy ulicy Lipińskiej, usytuowane na 7 piętrze w bloku 11 piętrowym wybudowanym w 1978 r. Osiedle jest w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się w Wołominie, idealne dla pary lub rodziny. Największym atutem oferty niewątpliwie jest to, że nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni 38 m2 usytuowaną na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Prądzyńskiego w Wołominie. Mieszkanie ma powierzchnię 38 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 921,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,13m2, usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na Osiedlu Słoneczna w Wołominie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Niebywale przytulne mieszkanie W centrum wołomina nieopodal pasażu słoneczna miejsce idealne dla osób ceniących wygodę oraz spokój W znakomitej lokalizacji Z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 212,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

319 000 zł47 m² 6 768,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na Oś. Słoneczna idealne dla pary lub rodziny. Największym atutem oferty niewątpliwie jest to, że nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

356 000 zł38 m² 9 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w w 4-piętrowym budynku z 1972 roku-Wołomin, ul. Prądzyńskiego. Mieszkanie w dobrej lokalizacji - w bliskiej odległości sklepy, biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

327 000 zł50 m² 6 540 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wołomin mieszkanie 50 m2 przy ulicy Mieszka I wraz z miejscem parkingowym. Dwupokojowe z kuchnią, łazienką i oddzielną toaletą ,balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. Nieruchomość o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobyłkowska

Wołomin,mazowieckie

365 000 zł68 m² 5 344,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie w centrum Wołomina - przy ulicy Sasina 2. Bardzo dobra oferta dla rodzin z dziećmi oraz osób, które szukają dobrze skomunikowane mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

296 000 zł42 m² 7 030,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 42,10 m2. Położone jest na czwartym piętrze w jedenastopiętrowym budynku z windą. Nieruchomość do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

270 000 zł31 m² 8 710 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,90m na III piętrze budynku z windą i przynależną piwnicą Mieszkanie bardzo rozkładowe i funkcjonalne , duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Wołomin,mazowieckie

313 000 zł47 m² 6 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 47 m2. położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sasina

Wołomin,mazowieckie

399 000 zł68 m² 5 841,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wołomina - przy ulicy Sasina 2. Bardzo dobra oferta dla rodzin z dziećmi oraz osób, które szukają dobrze skomunikowane mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

355 000 zł46 m² 7 667,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Dzień dobry! Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Oś. Słoneczna - idealne dla pary lub singla. Największym atutem oferty niewątpliwie jest to, że nieruchomość znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 62m2- obecnie mieszkanie funkcjonuje jako dwie niezależne kawalerki o powierzchni 31 m/2 każda. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 48 m2. położone jest na parterze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem i masą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

635 000 zł91 m² 6 979,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe przestronne mieszkanie - 90,98 m2, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, garderoba, 2 komórki lokatorskie, 2 balokny, miejsce parkingowe - wołomin, ul. Wileńska. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

220 000 zł45 m² 4 845,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam bezpośrednio gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem (świeżo odnowione, częściowo umeblowane większość mebli zostaje). 7 lat temu kapitalny remont: glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wołomin

Wołomin,mazowieckie

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Budynek na cichym, spokojnym osiedlu " Lipińska". Wymienione instalacje , czyste klatki, nowe windy wszystkie media miejskie. Jedna z lepszych lokalizacji w Wolominie - wszędzie blisko. W 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Wołomin,mazowieckie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ładne, trzypokojowe mieszkanie 60m2 , na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: pokoju 18,11m2; pokoju 10,03m2; pokoju 10,57m2; kuchni 7,43m2; przedpokoju 9,54m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

216 000 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na II piętrze trzypiętrowego bloku stojącego na spokojnym osiedlu. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń składa się z dużego pokoju~23m2, pokoju~6m2, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 56m2, 3 pokoje na 7 p. bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

400 000 zł74 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie M-5 w Wołominie na ulicy Kościelnej. Mieszkanie mieści się w bloku mieszkalnym 4-ro piętrowym na 1-szym piętrze , posiadającym prawie 74 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

258 000 zł67 m² 3 850,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 w Wołominie przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

145 000 zł31 m² 4 692,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 30,90 m2 w dobrej lokalizacji. Szóste piętro w bloku dziesięciopiętrowym, wymienione okna na pcv. Na podłogach terakota, w pokoju pcv. Ładny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Lipińska,Wołomin

223 000 zł56 m² 3 982,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie, bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe bardzo ładne mieszkanie w Wołominie. Powierzchnia 56 m2, 2 piętro (winda w budynku). W pokojach i w przedpokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 usytuowane w Wołominie ul. Wileńska (w pobliżu Huty). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 38 m. kw. W mieszkaniu wymienione okna - drewniane, podwójne drzwi wejściowe, w kuchni i łazience glazura+terakota, w przedpokoju - szzafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym punkcie Wolomina duza ilosc sklepow, basen,szkola, przeczkole.Blisko komunikacja autobusowa do warszawy.PKP okolo 1 kilometra. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (18 i 8 m2),kuchni-widna z oknem, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. W łazience i kuchni glazura, terakota, w pokojach parkiet mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 38 m.kw. położone w Wołominie na osiedlu Lipińska. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Lokal po częściowym remoncie. Wymienione okna na nowe pcv, instalacja elektryczna,.