Mieszkanie, ul. Osiedle Słoneczna

Osiedle Słoneczna, Wołomin, mazowieckie

  • 375 000 zł
  • 37,30 m²
  • 10 053,62 zł/m²

Zdjęcie

NIERUCHOMOŚCI RO...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Osiedle Słoneczna

Osiedle Słoneczna, Wołomin, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

375 000 zł

37,30 m²

10 053,62 zł/m²

Mieszkanie, ul. Osiedle Słoneczna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

375 000 zł 37,30 m² 10 053,62 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 375 000 zł (10 053,62 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka mieszkania: 37,30 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: drewniane, stare
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 625 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYŁĄCZNIE W NIERUCHOMOŚCI ROSIŃSCY
Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczna. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfortowe warunki życia w bliskim sąsiedztwie infrastruktury miejskiej.

Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły, który charakteryzuje się dobrym stanem technicznym, ocieplonym z nową elewacją. Budynek został starannie utrzymany, klatka schodowa jest czysta i zadbana. (...)

Agent

NIERUCHOMOŚCI ROSIŃSCY

604 561...

604 561 295

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

NIERUCHOMOŚCI ROSIŃSCY

604 561...

604 561 295

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl