Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://wolomin.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-zielony-zakatek/25966184.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://wolomin.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-zielony-zakatek/25966184.html
https://wolomin.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-zielony-zakatek/25966184.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Partyzantów, ul. Legionów 142A

Legionów 142A, Partyzantów, Wołomin, mazowieckie

  • 605 640 zł
  • 61,80 m²
  • 9 800 zł/m²

Paulina Gąsiorek

Skontaktuj się

Mieszkanie Partyzantów, ul. Legionów 142A

Legionów 142A, Partyzantów, Wołomin, mazowieckie

zaktualizowane:
21 lipca 2025

605 640 zł

61,80 m²

9 800 zł/m²

Mieszkanie Partyzantów, ul. Legionów 142A

Inwestycja: Osiedle Zielony Zakątek

Zaktualizowane: 21 lipca 2025

605 640 zł 61,80 m² 9 800 zł/m²

Termin realizacji:
II kwartał 2026
Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

II kwartał 2026

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 605 640 zł (9 800 zł/m²)
  • Termin realizacji: II kwartał 2026
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 61,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,6 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu; garaż w bryle budynku
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Źródło: oferta dewelopera: Konstans, zaktualizowane: 21.07.2025
  •   sygnatura ogłoszenia: B2 - lok. 33

Lokalizacja

  • Inwestycja: Osiedle Zielony Zakątek
  • Adres: Legionów 142A, Partyzantów, Wołomin, mazowieckie
  • Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, rezerwat przyrody grabicz, las

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Osiedle Zielony Zakątek

Inwestycja realizowana przez:

Konstans

Paulina Gąsiorek

Przemysłowa 13

Mińsk Mazowiecki 05-300

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB3 - lok. 17 63,40 m² 9 900 zł/m² 1/3 4 627 660 zł
Mieszkanie
627 660 zł 63,40 m²
9 900 zł/m² 4 pok.
B3 - lok. 17

MieszkanieB2 - lok. 16 46,60 m² 10 300 zł/m² parter/3 2 479 980 zł
Mieszkanie
479 980 zł 46,60 m²
10 300 zł/m² 2 pok.
B2 - lok. 16

MieszkanieB2 - lok. 17 61,80 m² 9 600 zł/m² 1/3 3 593 280 zł
Mieszkanie
593 280 zł 61,80 m²
9 600 zł/m² 3 pok.
B2 - lok. 17

MieszkanieB2 - lok. 19 51,90 m² 10 700 zł/m² 1/3 3 555 330 zł
Mieszkanie
555 330 zł 51,90 m²
10 700 zł/m² 3 pok.
B2 - lok. 19

MieszkanieB2 - lok. 24 61,90 m² 9 900 zł/m² 1/3 3 612 810 zł
Mieszkanie
612 810 zł 61,90 m²
9 900 zł/m² 3 pok.
B2 - lok. 24

MieszkanieB2 - lok. 25 44,20 m² 10 900 zł/m² 1/3 2 481 780 zł
Mieszkanie
481 780 zł 44,20 m²
10 900 zł/m² 2 pok.
B2 - lok. 25

MieszkanieB2 - lok. 26 42,40 m² 10 900 zł/m² 1/3 2 462 160 zł
Mieszkanie
462 160 zł 42,40 m²
10 900 zł/m² 2 pok.
B2 - lok. 26

MieszkanieB2 - lok. 35 51,90 m² 10 800 zł/m² 2/3 3 560 520 zł
Mieszkanie
560 520 zł 51,90 m²
10 800 zł/m² 3 pok.
B2 - lok. 35

MieszkanieB2 - lok. 36 61,30 m² 9 800 zł/m² 2/3 4 600 740 zł
Mieszkanie
600 740 zł 61,30 m²
9 800 zł/m² 4 pok.
B2 - lok. 36

MieszkanieB2 - lok. 37 60,30 m² 9 700 zł/m² 2/3 3 584 910 zł
Mieszkanie
584 910 zł 60,30 m²
9 700 zł/m² 3 pok.
B2 - lok. 37

Zdjęcie

627 660 zł

63,40 m²

9 900 zł/m²

1/3

4

Zdjęcie

479 980 zł

46,60 m²

10 300 zł/m²

parter/3

2

Zdjęcie

593 280 zł

61,80 m²

9 600 zł/m²

1/3

3

Zdjęcie

555 330 zł

51,90 m²

10 700 zł/m²

1/3

3

Zdjęcie

612 810 zł

61,90 m²

9 900 zł/m²

1/3

3

Zdjęcie

481 780 zł

44,20 m²

10 900 zł/m²

1/3

2

Zdjęcie

462 160 zł

42,40 m²

10 900 zł/m²

1/3

2

Zdjęcie

560 520 zł

51,90 m²

10 800 zł/m²

2/3

3

Zdjęcie

600 740 zł

61,30 m²

9 800 zł/m²

2/3

4

Zdjęcie

584 910 zł

60,30 m²

9 700 zł/m²

2/3

3

Paulina Gąsiorek

504 077...

504 077 706

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Paulina Gąsiorek

504 077...

504 077 706

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Paulina Gąsiorek

504 077...

504 077 706

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości