Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wołomin

134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

134 ogłoszenia

515 000 zł40,68 m² 12 659,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł35,80 m² 9 972 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 35,80 m składa się z jednego przestronnego pokoju o powierzchni 20 m z wnęką, którą można zaaranżować na sypialnię, widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Wołomin

Wołomin,mazowieckie

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku jednorodzinnym w miejscowości Duczki (powiat wołomiński) przy ul. Poprzecznej. Nieruchomość, w której możesz wygodnie mieszkać z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 644 m² 699,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka - Wołomin, północna część miasta w stronę Czarnej. Działka przeznaczona pod zabudową dwóch domów wolnostojących lub bliźniak. Powierzchnia zabudowy 25 %, biologiczna 60%. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Wołomin

Wołomin,mazowieckie

3 000 000 zł5 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka na wzgórzu. Działka o powierzchni 5000m2 z możliwością powiększenia do 10 000 m2. Teren na wzgórzu, zadrzewiony. Objęty planem miejscowym z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,80 m² 9 842,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w Nieruchomości Rosińscy Oferujemy do zakupu w luksusowym otoczeniu lokal użytkowy/handlowy położony w Wołominie przy ul. Toruńskiej o powierzchni 50,80 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

4 500 000 zł480 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 200 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2200 m | warunki zabudowy | blisko S8 | okolice wołominana sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2200 m, o wymiarach około 23 m x 99 m. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

744 785 zł59,21 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe - Ogród 187m! 3 pokoje pow. 59,21mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m . W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 140m2, działka 1700m2- wołomin dom- 140m2 natura za oknem, pełna wygoda na co dzień, 1700 m2 przestrzeni Jeśli marzysz o miejscu, które łączy klimat sielskiego azylu z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł87 m² 13 781,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorskiego

Wołomin,mazowieckie

1 985 000 zł241 m² 8 249,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej części Wołomina. Blisko rezerwatu Grabisz. W doskonałym stanie. Wysoki standard wykończenia. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Lipińska,Wołomin

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacjaiiii Wołomin ulica Fieldorfa. Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w naszym biurze. Klucze w biurze - możliwość oglądania o dowolnej porze. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

399 000 zł48 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje przy pkp Wołomin Słoneczna | 47,95 m | balkon | piwnica| potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do Warszawy albo czegoś pod wynajem? To mieszkanie daje dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Legionów

Wołomin,mazowieckie

2 999 000 zł2 860 m² 1 048,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowa ofertą nieruchomości położonej w centrum Wołomina przy ulicy Legionów. Wjazd bezpośrednio z ulicy Legionów. Ulica na tą chwilę jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dwa domy na jednej działce. Dom pierwszy wolno stojący parterowy powierzchnia około 100 metrów 3 pokoje z kuchnią i łazienką pokoje 24 metry ,18 metrów ,13 metrów kuchnia 14 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Wołomin,mazowieckie

4 499 000 zł480 m² 9 372,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Wołominie przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie, zlokalizowany na terenie parku krajobrazowego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Wołomin

716 663 zł59 m² 12 063 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja obejmująca nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek z zaledwie 39 mieszkaniami, zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

541 000 zł64 m² 8 453 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku położone w Wołominie przy ul. Mieszka I. Mieszkanie rozkładowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie - 47,95 m2, 2/3 pokoje, balkon, duża piwnica, wołomin, ul. Słoneczna. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O dużym potencjale aranżacyjnym! (w obecnej aranżacji 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. 1 Maja

1 Maja,Wołomin

8 000 000 zł850 m² 9 411,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący i dochodowy obiekt, składający się z: dwóch sal bankietowych z pełnym w wyposażeniem i zapleczem gastronomicznym, hurtowni mięsnej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Wileńska,Wołomin

1 990 000 zł258 m² 7 701,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny, a może czegoś pod inwestycję w dobrej lokalizacji? Oferuję dom z dużym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji w Wołominie z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Partyzantów,Wołomin

998 000 zł139 m² 7 169,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Dom wolnostojący Z garażem - 139,2 m2 - 114,1 m2 powierzchni użytkowej, duży garaż (25,1 m2), 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z wc, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, taras - na działce 836.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

1 090 000 zł210 m² 5 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lokalizacja Wołomin- okolice ul sasina/armii Krajowej Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i pkp Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 280 000 zł70 m² 18 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Typ oferty: działka rolna siedlisko z zabudową dom 116m2: 3 pokoje, łazienka, kotłownia stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Wołomin

639 000 zł66 m² 9 638,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 66,3 m | duży balkon | blisko pkp | Wołomin, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , Położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wołomin

Wołomin,mazowieckie

275 000 zł600 m² 458,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiednie atrakcyjne działki budowlane po 600 m2, powierzchnia płaska W prostokącie, wszystkie media W drodze, dojazd drogą asfaltową I ok. 100 m gruntową, przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lipińska,Wołomin

585 000 zł64 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Cena do negocjacji Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie trzypokojowe położone w spokojnej, zielonej części Wołomina. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Wołomin,mazowieckie

4 499 000 zł480 m² 9 372,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobyłkowska

Wołomin,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji pkp Wołomin - spod bloku do Metro Świętokrzyska dojedziemy w 35 minut! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Błotna

Partyzantów,Wołomin

430 000 zł47 m² 9 227,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane w Wołominie przy ulicy Błotnej, idealne dla osoby lub pary, która chce stworzyć przestrzeń według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wileńska,Wołomin

468 000 zł48 m² 9 786,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji, z doskonałym układem i jasną sytuacją prawną? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasina

Wołominek,Wołomin

429 999 zł42 m² 10 165,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, przytulne oraz bardzi ustawne mieszkanie w centrum Wołomina o powierzchni 42,30m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku i jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lipińska,Wołomin

2 300 zł45 m² 50,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 45,19 m , zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ul. Starowiejskiej w Wołominie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipińska

Polna-Asnyka,Wołomin

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wołomina | 38 m | Blisko pkp | Miejsce parkingowe! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Niepodległości,Wołomin

449 000 zł52 m² 8 715,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 51,52m2 położone w Wołominie przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Polna-Asnyka,Wołomin

506 863 zł39 m² 12 996,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji "traugutta" zlokalizowanej w ścisłym centrum Wołomina. To idealna propozycja dla osób ,które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Polna-Asnyka,Wołomin

759 663 zł59 m² 12 875,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij