Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Wołomin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

46m2 | 2 pokoje | Sienkiewicza 33 | Parter | Centrum | Park 400 m Na wynajem mieszkanie w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej okolicy o powierzchni 46 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w bardzo dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji pkp Wołomin Słoneczna. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

887 500 zł71 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyremontowane, wyposażone mieszkanie 71m - 3 pokoje z oddzielną kuchnią - Ciche, przestronne, jasne - okna na skwer przy pomniku obok stacji Wołomin (4minuty na piechotę do stacji) -.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł60,13 m² 9 030,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,13 m . Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w cztero piętrowym bloku. Mieszkanie jest umeblowane, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

800 800 zł61,61 m² 12 997,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | 61,61 m | ostatnie piętro | panorama Warszawy Na sprzedaż słoneczne, bardzo komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Wołomina, z miejscem postojowym w garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Wołomin,mazowieckie

550 000 zł63,50 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne i jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w Wołominie przy ul. Bolesława Chrobrego. Do lokalu przynależy duży balkon oraz piwnica 3,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54,30 m² 10 294,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

1 piętro | 3 pokoje + balkon, piwnica | 18 min piechotą od pkp | blisko basen Na sprzedaż ładne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze , 54 m2 (3 pokoje) z dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, wielopoziomowe mieszkanie, w Wołominie przy ul. Wiejskiej 11. Jest to doskonała nieruchomość dla rodziny - przestronna, z kilkoma sypialniami, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł103 m² 11 359,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem położone w spokojnej i zielonej części Wołomina przy ul. Lipiny Kąty. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w Wołominie - tylko ok. 10 min pieszo do stacji pkp Wołomin Słoneczna, skąd szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie - 47,95 m2, 2/3 pokoje, balkon, duża piwnica, wołomin, ul. Słoneczna. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O dużym potencjale aranżacyjnym! (w obecnej aranżacji 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 042,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wołomin, 20 min. Dojazd do warszawy Przestronne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , na 1. piętrze trzypiętrowego bloku z 2006 roku. Balkon. Blisko stacji pkp (dojazd do Warszawy 19 min.).

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł65 m² 13 369,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wołomin 3-pokojowe mieszkanie w segmencie. Mieszkanie znajduje się na parterze z bezpośrednimo wyjściem na taras. Mieszkanie o pow. 64,52 m2 (plus ogródek ok. 30 m2): - salon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Doskonała lokalizacja! Zapraszam do zakupu nieruchomości z potencjałem, zlokalizowanej zaledwie 500 metrów od centrum Wołomina, na ul. Kiejstuta i 20 km od Warszawy. Dom o wielkośći 47.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wołomin Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m , położone na 2. piętrze budynku z 2014 roku z windą przy ul. Lipińskiej w Wołominie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,76 m² 10 591,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojwe mieszkanie o powierzchni 54,76m , położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z 1979 roku. Nieruchomość położona jest przy ul. Laskowej w Wołominie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł82,20 m² 13 746,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w budynku apartamentowym - 82,2 m2, 3 pokoje, garderoba, duża loggia, 2 łazienki, komórka lokatorska, garaż, niski czynsz, zadbane części wspólne oraz zieleń z placem zabaw na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,50 m² 13 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku z windą, przy ul. Lipińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wołomin

Wołomin,mazowieckie

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku jednorodzinnym w miejscowości Duczki (powiat wołomiński) przy ul. Poprzecznej. Nieruchomość, w której możesz wygodnie mieszkać z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, dwupokojowe mieszkania do wprowadzenia, dwie szafy, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia, do przystanku pkp 4 min, do autobusu 3 min, blisko sklep spożywczy i galeria.Kuchnia 8m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobyłkowska

Wołomin,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji pkp Wołomin - spod bloku do Metro Świętokrzyska dojedziemy w 35 minut! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Błotna

Partyzantów,Wołomin

430 000 zł47 m² 9 227,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane w Wołominie przy ulicy Błotnej, idealne dla osoby lub pary, która chce stworzyć przestrzeń według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wileńska,Wołomin

468 000 zł48 m² 9 786,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji, z doskonałym układem i jasną sytuacją prawną? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipińska

Polna-Asnyka,Wołomin

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wołomina | 38 m | Blisko pkp | Miejsce parkingowe! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Partyzantów,Wołomin

460 000 zł47 m² 9 871,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Niepodległości,Wołomin

609 000 zł74 m² 8 248,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jasne, przestronne (73,83m2), a przede wszystkim 2dtronne mieszkanie wśród zieleni Blok usytuowany na uboczu, z dala od zgiełku i ruchu ulicznego, a mimo w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Wołomin

439 000 zł37 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Wołomin. .centrum miasta. Pokój Z kuchnią -36.80M2. Balkon. Piwnica. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym W cenie. Ładne mieszkanie w Wołominie (36,80m2). Teren ogrodzony. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

280 000 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Blisko pkp. Wołomin.2 POKOJE.OSOBNA KUCHNIA .BALKON.PIWNICA. Kawalerka (25 m2) w Wołominie. 3 piętro. 2 pokoje. Blok bez windy. Rozkład pomieszczeń: -salonik z wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

515 000 zł54 m² 9 554,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Poznaj mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i świeże wnętrze po remoncie. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu bez dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

1 Maja,Wołomin

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy niepowtarzalne dwupokojowe mieszkanie w Wołominie, przy ul. Okopowej prawdziwe dzieło sztuki w codziennym wydaniu. miejscu cenionym za komfort, prywatność i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

549 000 zł54 m² 10 185,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

430 000 zł44 m² 9 862,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Znakomita inwestycja w sercu Wołomina oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości- znakomita inwestycja w sercu Wołomina Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

409 000 zł48 m² 8 497,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m zlokalizowane w Wołominie przy ul. Osiedle Słoneczna. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, małej garderoby, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wileńska,Wołomin

479 900 zł48 m² 9 997,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania o wygodnym układzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji i z pewnym stanem prawnym ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Na sprzedaż przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Nafta,Wołomin

450 000 zł53 m² 8 507 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pok mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku, w zielonej i spokojnej dzielnicy Wołomina. Nieruchomość położona jest przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Nafta,Wołomin

490 000 zł51 m² 9 626,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferuję do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym bloku z 1993 roku w Wołominie. Mieszkanie jest dwustronne co jest dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrobrego

Niepodległości,Wołomin

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z klimatem vintage 8 minut od stacji pkp Wołomin Słoneczna Jeśli szukasz wygodnego mieszkania z charakterem i świetnym dojazdem do Warszawy dobrze trafiłeś. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Nafta,Wołomin

480 000 zł53 m² 9 074 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wołominek,Wołomin

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m , z balkonem o powierzchni 2,18 m oraz dwiema piwnicami o łącznej powierzchni 4,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lipińska,Wołomin

400 000 zł46 m² 8 714,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

)Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest w Wołominie na Osiedlu Lipińska, w sąsiedztwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij