Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Wołomin – oferty mieszkań na Mazowszu

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

515 000 zł40,68 m² 12 659,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 050 zł58,55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje 52 lokale mieszkalnych rozmieszczone na parterze, pierwszym, drugim i trzecim piętrze. W ofercie wygodne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o zróżnicowanych metrażach od.

Szczegóły ogłoszenia

744 785 zł59,21 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe - Ogród 187m! 3 pokoje pow. 59,21mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł42,30 m² 9 453,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Wołomina przy ulicy Al. Niepodległości. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

539 220 zł42,98 m² 12 545,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) o powierzchni 42,98mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 663 zł59,41 m² 12 063 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja obejmująca nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek z zaledwie 39 mieszkaniami, zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,76 m² 10 591,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojwe mieszkanie o powierzchni 54,76m , położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z 1979 roku. Nieruchomość położona jest przy ul. Laskowej w Wołominie,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,40 m² 12 476,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W centrum Wołomina ładne 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie, gdzie wykonano remont generalny. Duzy salon z wyjściem na balkon. Sypialnia przestronna, gdzie miesci sie duże łóżko oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł82,20 m² 13 746,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w budynku apartamentowym - 82,2 m2, 3 pokoje, garderoba, duża loggia, 2 łazienki, komórka lokatorska, garaż, niski czynsz, zadbane części wspólne oraz zieleń z placem zabaw na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54,30 m² 10 294,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

1 piętro | 3 pokoje + balkon, piwnica | 18 min piechotą od pkp | blisko basen Na sprzedaż ładne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze , 54 m2 (3 pokoje) z dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,50 m² 13 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku z windą, przy ul. Lipińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,46 m² 9 889,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację i funkcjonalny układ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Centrum Wołomina - 3 pokoje, 62m?, loggia 5m? oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2 , położone w centrum Wołomina, w lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Wołomin,mazowieckie

550 000 zł63,50 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne i jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w Wołominie przy ul. Bolesława Chrobrego. Do lokalu przynależy duży balkon oraz piwnica 3,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł35,80 m² 9 972 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 35,80 m składa się z jednego przestronnego pokoju o powierzchni 20 m z wnęką, którą można zaaranżować na sypialnię, widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł102,75 m² 8 613 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie z oranżerią w Wołominie- komfort i przestrzeń w jednym! Zapraszam Państwa do zakupu przestronnego mieszkania, znajdującego się na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

651 310 zł59,21 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3 pok. z Tarasem / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

644 050 zł58,55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, wielopoziomowe mieszkanie, w Wołominie przy ul. Wiejskiej 11. Jest to doskonała nieruchomość dla rodziny - przestronna, z kilkoma sypialniami, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,19 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 45,19 m , zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ul. Starowiejskiej w Wołominie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m . W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wołomin

Wołomin,mazowieckie

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku jednorodzinnym w miejscowości Duczki (powiat wołomiński) przy ul. Poprzecznej. Nieruchomość, w której możesz wygodnie mieszkać z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, dwupokojowe mieszkania do wprowadzenia, dwie szafy, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia, do przystanku pkp 4 min, do autobusu 3 min, blisko sklep spożywczy i galeria.Kuchnia 8m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Wileńska,Wołomin

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - centrum Wołomina Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Lipińska,Wołomin

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacjaiiii Wołomin ulica Fieldorfa. Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w naszym biurze. Klucze w biurze - możliwość oglądania o dowolnej porze. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Wołomin

716 663 zł59 m² 12 063 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

541 000 zł64 m² 8 453 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku położone w Wołominie przy ul. Mieszka I. Mieszkanie rozkładowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie - 47,95 m2, 2/3 pokoje, balkon, duża piwnica, wołomin, ul. Słoneczna. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O dużym potencjale aranżacyjnym! (w obecnej aranżacji 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Wołomin

639 000 zł66 m² 9 638,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 66,3 m | duży balkon | blisko pkp | Wołomin, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , Położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lipińska,Wołomin

585 000 zł64 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Cena do negocjacji Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie trzypokojowe położone w spokojnej, zielonej części Wołomina. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobyłkowska

Wołomin,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji pkp Wołomin - spod bloku do Metro Świętokrzyska dojedziemy w 35 minut! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Błotna

Partyzantów,Wołomin

430 000 zł47 m² 9 227,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane w Wołominie przy ulicy Błotnej, idealne dla osoby lub pary, która chce stworzyć przestrzeń według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wileńska,Wołomin

468 000 zł48 m² 9 786,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji, z doskonałym układem i jasną sytuacją prawną? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasina

Wołominek,Wołomin

429 999 zł42 m² 10 165,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, przytulne oraz bardzi ustawne mieszkanie w centrum Wołomina o powierzchni 42,30m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku i jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipińska

Polna-Asnyka,Wołomin

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wołomina | 38 m | Blisko pkp | Miejsce parkingowe! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Niepodległości,Wołomin

449 000 zł52 m² 8 715,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 51,52m2 położone w Wołominie przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Polna-Asnyka,Wołomin

506 863 zł39 m² 12 996,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji "traugutta" zlokalizowanej w ścisłym centrum Wołomina. To idealna propozycja dla osób ,które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Polna-Asnyka,Wołomin

759 663 zł59 m² 12 875,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Wołomin

512 360 zł39 m² 13 297,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje kameralny, trzykondygnacyjny budynek, obejmujący jedynie 39 zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij