Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawska, Wołomin, mazowieckie

  • 887 500 zł
  • 71 m²
  • 12 500 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawska, Wołomin, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

887 500 zł

71 m²

12 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Warszawska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

887 500 zł 71 m² 12 500 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 887 500 zł (12 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 71 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1950
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, jednopoziomowe
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyremontowane, wyposażone mieszkanie 71m²

- 3 pokoje z oddzielną kuchnią
- Ciche, przestronne, jasne
- okna na skwer przy pomniku obok stacji Wołomin (4minuty na piechotę do stacji)
- nowa kuchnia i agd
- łóżko 2/2m
- dodatkowo wygodna rozkładana sofa w salonie
- posesja z ogrodzonym parkingiem

czynsz tylko 500zł + prąd, gaz wg zużycia. (...)

Agent

Tomasz

882 504...

882 504 993

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości