Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wołomin - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wołomin

Wołomin,mazowieckie

800 zł56 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od zaraz bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze kamienicy z końca lat 40-tych, położonej w samym centrum Wołomina w bliskim sąsiedztwie Placu 3 Maja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Wołomin,mazowieckie

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym 15 km od Warszawy w Wołominie. Przystanek autobusowy prywatnych lini podmiejskiej pod blokiem, do stacji pkp ok 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

400 000 zł74 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie M-5 w Wołominie na ulicy Kościelnej. Mieszkanie mieści się w bloku mieszkalnym 4-ro piętrowym na 1-szym piętrze , posiadającym prawie 74 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

258 000 zł67 m² 3 850,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 w Wołominie przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

145 000 zł31 m² 4 692,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 30,90 m2 w dobrej lokalizacji. Szóste piętro w bloku dziesięciopiętrowym, wymienione okna na pcv. Na podłogach terakota, w pokoju pcv. Ładny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Lipińska,Wołomin

223 000 zł56 m² 3 982,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie, bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe bardzo ładne mieszkanie w Wołominie. Powierzchnia 56 m2, 2 piętro (winda w budynku). W pokojach i w przedpokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrobrego

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 57 m na osiedlu Niepodległości /wołomin Słoneczna/. Trzy pokoje, łazienka, oddzielnie wc, widna kuchnia i 2 przedpokoje. Mieszkanie usytuowane jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

205 000 zł46 m² 4 427,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe rozkładowe w super lokalizacji. Trzy oddzielne pokoje. Salon z balkonem od strony południowej, dwie sypialnie. Kuchnia widna oddzielna. W bloku w tej chwili są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie o powierzchni 38 m.kw. położone w Wołominie na os.Lipińska. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,balkon. Lokal wyremontowany do małego odświeżenia.Wymienione okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 usytuowane w Wołominie ul. Wileńska (w pobliżu Huty). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

239 000 zł52 m² 4 637,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Pilnie sprzedam bardzo ładne, wygodne, zadbane mieszkanie składające się z: 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Odświeżone rok temu. Do dyspozycji duży balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Wołomin,mazowieckie

286 000 zł62 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem od strony południowej. Kuchnia w aneksie. Łazienka , oddzielne wc. W mieszkaniu wcześniej był gabinet i wymaga adaptacji na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wołomin,mazowieckie

196 000 zł42 m² 4 722,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie bezczynszowe z dużym balkonem w nowoczesnym bloku. Kuchnia w aneksie. Łazienka wanna, umywalka, wc, podłooga terrakota. Ogrzewanie własne, piec dwufunkcyjny. Balkon 6m przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Wołomin,mazowieckie

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: pokoju 18,11m2; pokoju 10,03m2; pokoju 10,57m2; kuchni 7,43m2; przedpokoju 9,54m2; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

165 000 zł38 m² 4 353,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie w Wołominie.2 piętro w budynku 4 piętrowym.W pokojach na podłodze mozaika, w kuchni i łazience glazura i terakota.Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Wołomina.W pobliżu sklepy,szkoły,przedszkola ,do PKP oraz PKS 3 min. pieszo. Do mieszkania przynależy część strychu oraz przestronna komórka.Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z klimatem do kapitalnego remontu. Salon 20m, sypialnia 10m z balkonem. Kuchnia widna, oodzielna. Łazienka 4m.Duży przedpokój. Okna częściowo wymienione. Nowa elwcja i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Wołomin,mazowieckie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie bezczynszowe po remoncie dwa lata temu. W kamienicy z 1927r jest osiem mieszkań. Kuchnia widna, zamknięta nowa zabudowa kuchenna, sprzęt agd. Łazienka kabina prusznicowa, umywalka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

179 000 zł38 m² 4 722,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie trzypokojowe na cichym, kameralnym osiedlu. Domki usytuowane wśród drzew (teren Lasów Państwowych). Dojazd drogą asfaltową. Naprawdę duży ogrodzony teren z własnym placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

277 000 zł55 m² 5 063,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe w cichej i spokojnej części osiedla Hibnera. Jeden z najnowszych bloków w okolicy - sprzed ok. 10 lat. Trzy mieszkania na kondygnacji. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

184 000 zł37 m² 4 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w Wołominie przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie usytuowane na poddaszu 2 piętrowego budynku 6-rodzinnego. Składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 38 m. kw. W mieszkaniu wymienione okna - drewniane, podwójne drzwi wejściowe, w kuchni i łazience glazura+terakota, w przedpokoju - szzafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Wołomin,mazowieckie

225 000 zł46 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Warszawskiej 5, 150 metrów od stacjo pkp. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mały pokój od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

168 000 zł32 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po remoncie, widne, łazienka nowoczesna, oddzielna, jasna kuchnia, na podłodze panele, przesuwane drzwi do kuchni i do przedpokoju. W pokoju wnęka na kanapę lub stól. Domofon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (18 i 8 m2),kuchni-widna z oknem, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. W łazience i kuchni glazura, terakota, w pokojach parkiet mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Wołomin,mazowieckie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w Wołominie na I piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. dodatkowo duży balkon, piwnica i duży garaż pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

399 500 zł85 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie w wołominie 85 m, 2-gie piętro, budynek trzypiętrowy z cegły. Salon, kuchnia z jadalnią, dwie sypialnie, łazienka, osobna ubikacja, dwa balkony. Wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone przy ul. Prądzyńskiego, na 1 piętrze w bloku 4 pietrowym, składające się z dwóch pokoi (jeden z balkonem), widnej kuchni, łazienki z wc i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Wołomin,mazowieckie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 pokojowe z wyposażoną kuchnią. W dużym pokoju jedna ściana zabudowana efektowną szafą. Przedpokój zabudowany szafami. Łazienka z wnęką na dużą pralkę. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Wołomin,mazowieckie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48m2 do wynajęcia - stan bardzo dobry. Sypialnia, widna kuchnia (lodówka, zmywarka, piekarnik el., kuchnia gazowa), garderoba - umeblowana, łazienka z WC (wanna, pralka), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mam do sprzedania przestronne i zadbane mieszkanie - 90m2 w Wołominie (słoneczna) przy ulicy Mieszka I 18, mieszkanie składa się z: - 5 pokoi (3x ok 10m2, 1x ok 27m2, 1x ok 8m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Wołomin,mazowieckie

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dom zamieszkały do chwili obecnej,do wynajęcia w czerwcu bądż lipcu 2012 roku.Lokalizacja dobra, wyjazd na ulicę asfaltową.Ogród 640m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Wołomin,mazowieckie

173 000 zł44 m² 3 931,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Wołomina w przedwojennej kamienicy o łącznej powierchni 44 m2. Wysokość pomieszczeń to 3,3m. Dwa duże i widne pokoje z parkietem. Oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Wołomin,mazowieckie

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam do sprzedania mieszkanie w Wołominie w bardzo dobrej lokalizacji ( blisko sklepy, przedszkole, szkoła, stacja pkp, poczta, przystanek autobusowy). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

M-3 w Wołominie -parter. Ładne i w dobrym miejscu. Blok wybudowany w 1996 roku. W pobliżu stacja pkp, sklepy, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum, przedszkola, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińska

Wołomin,mazowieckie

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisk oraz kosciola.o szkoly i sklepu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińska

Wołomin,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogrzewana podloga

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 600 zł75 m² 21,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę firmie na hostel dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne