Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Wołomin - Sprzedaż i najem

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2, znajdujące się na I piętrze budynku w Wołominie przy ulicy Fieldorfa. Salon + sypialnia, widna.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m, usytuowane na parterze z oddzielnym wejściem. Lokal wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł51 m² 10 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone w spokojnej, zielonej części Wołomin, na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,30 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczna. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

887 500 zł71 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyremontowane, wyposażone mieszkanie 71m - 3 pokoje z oddzielną kuchnią - Ciche, przestronne, jasne - okna na skwer przy pomniku obok stacji Wołomin (4minuty na piechotę do stacji) -.

Szczegóły ogłoszenia

651 310 zł59,21 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3 pok. z Tarasem / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54,30 m² 10 294,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

1 piętro | 3 pokoje + balkon, piwnica | 18 min piechotą od pkp | blisko basen Na sprzedaż ładne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze , 54 m2 (3 pokoje) z dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, wielopoziomowe mieszkanie, w Wołominie przy ul. Wiejskiej 11. Jest to doskonała nieruchomość dla rodziny - przestronna, z kilkoma sypialniami, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 442 zł38,23 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 38,23m2 położone na wysokim parterze z własnym tarasem i zielonym ogródkiem do mieszkania przynależy dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 042,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wołomin, 20 min. Dojazd do warszawy Przestronne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , na 1. piętrze trzypiętrowego bloku z 2006 roku. Balkon. Blisko stacji pkp (dojazd do Warszawy 19 min.).

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł93,84 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego lokalu o powierzchni 93,84 m na wynajem! Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł65 m² 13 369,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wołomin 3-pokojowe mieszkanie w segmencie. Mieszkanie znajduje się na parterze z bezpośrednimo wyjściem na taras. Mieszkanie o pow. 64,52 m2 (plus ogródek ok. 30 m2): - salon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42,30 m² 9 101,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Wołomina przy ulicy Al. Niepodległości. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,95 m² 11 032,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne mieszkanie W świetnej lokalizacji. Na sprzedaż przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie położone na 4. piętrze w spokojnej części Wołomina - lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł85,53 m² 11 013,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne- bardzo przestronne mieszkanie w wołominie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie- gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy detal, z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Doskonała lokalizacja! Zapraszam do zakupu nieruchomości z potencjałem, zlokalizowanej zaledwie 500 metrów od centrum Wołomina, na ul. Kiejstuta i 20 km od Warszawy. Dom o wielkośći 47.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 621 zł59,41 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 59,41 m2 położone na 2 piętrze z balkonem do mieszkania przynależy dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym - w cenie 43000pln zakup mieszkania bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

688 160 zł62,59 m² 10 994,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni 4 pokojowy Apartament o pow. 62,59mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,50 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem położone na III piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni urządzonej wc , łazienki oraz przedpokoju o powierzchni 60,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

644 970 zł54,83 m² 11 763,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

515 000 zł40,68 m² 12 659,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

744 785 zł59,21 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe - Ogród 187m! 3 pokoje pow. 59,21mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł42,30 m² 9 453,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

539 220 zł42,98 m² 12 545,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) o powierzchni 42,98mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Centrum Wołomina - 3 pokoje, 62m?, loggia 5m? oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2 , położone w centrum Wołomina, w lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł102,75 m² 8 613 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie z oranżerią w Wołominie- komfort i przestrzeń w jednym! Zapraszam Państwa do zakupu przestronnego mieszkania, znajdującego się na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

644 050 zł58,55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wołomin

Wołomin,mazowieckie

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku jednorodzinnym w miejscowości Duczki (powiat wołomiński) przy ul. Poprzecznej. Nieruchomość, w której możesz wygodnie mieszkać z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, dwupokojowe mieszkania do wprowadzenia, dwie szafy, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia, do przystanku pkp 4 min, do autobusu 3 min, blisko sklep spożywczy i galeria.Kuchnia 8m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

541 000 zł64 m² 8 453 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku położone w Wołominie przy ul. Mieszka I. Mieszkanie rozkładowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Lipińska,Wołomin

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m . W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Błotna

Partyzantów,Wołomin

430 000 zł47 m² 9 227,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane w Wołominie przy ulicy Błotnej, idealne dla osoby lub pary, która chce stworzyć przestrzeń według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasina

Wołominek,Wołomin

429 999 zł42 m² 10 165,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, przytulne oraz bardzi ustawne mieszkanie w centrum Wołomina o powierzchni 42,30m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku i jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipińska

Polna-Asnyka,Wołomin

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wołomina | 38 m | Blisko pkp | Miejsce parkingowe! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Niepodległości,Wołomin

449 000 zł52 m² 8 715,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 51,52m2 położone w Wołominie przy ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Partyzantów,Wołomin

460 000 zł47 m² 9 871,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Błotna

Wołomin,mazowieckie

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin ul. Błotna 2 piętro 46 m 2 pok. Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane w Wołominie przy ulicy Błotnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Wołomin

439 000 zł37 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Wołomin. .centrum miasta. Pokój Z kuchnią -36.80M2. Balkon. Piwnica. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym W cenie. Ładne mieszkanie w Wołominie (36,80m2). Teren ogrodzony. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Słoneczna-Kolonia Gródek,Wołomin

280 000 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Blisko pkp. Wołomin.2 POKOJE.OSOBNA KUCHNIA .BALKON.PIWNICA. Kawalerka (25 m2) w Wołominie. 3 piętro. 2 pokoje. Blok bez windy. Rozkład pomieszczeń: -salonik z wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

515 000 zł54 m² 9 554,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Poznaj mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i świeże wnętrze po remoncie. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu bez dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariańska

Wołomin,mazowieckie

399 900 zł37 m² 10 866,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,80 m2 zlokalizowane w centrum Wołomina przy ulicy Mariańskiej. To idealne miejsce dla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij